Akumulator vertikale Para Steel strip formimin Into tub - China Wan Run Da Lartë Teknike
Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 2001

Akumulator vertikale Para Steel strip formimin Into tub

Përshkrim i shkurtër:

Akumulator vertikale para Steel strip formimin Into tub në tub bërë pajisje mulli linjë, akumulator është një pajisje e rëndësishme për të siguruar funksionimin e vazhdueshëm për prodhimin tub. Kur spirale çeliku është i hapur, rrafshoi, përfundon qethje dhe ngjitur, rrip i gjatë shkon në akumulator për ruajtjen e përkohshme. Ndryshme me akumulator horizontale, vertikale lloji mund të kurseni hapësirë ​​për punëtorinë, nëse bima mulli nuk kanë shumë hapësirë, mund të konsiderojnë këtë akumulator. Mirë se vini për të marrë qu lartë ...


 • Port: Tianjin
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • :
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Akumulator vertikale para Steel strip formimin Into tub

  Në tub bërë pajisje mulli linjë, akumulator është një pajisje e rëndësishme për të siguruar funksionimin e vazhdueshëm për prodhimin tub. Kur spirale çeliku është i hapur, rrafshoi, përfundon qethje dhe ngjitur, rrip i gjatë shkon në akumulator për ruajtjen e përkohshme.

   

  Ndryshme me akumulator horizontale, vertikale lloji mund të kurseni hapësirë ​​për punëtorinë, nëse bima mulli nuk kanë shumë hapësirë, mund të konsiderojnë këtë akumulator.

  Mirë se vini për të marrë akumulator cilësi të lartë vertikal para strip çeliku formuar në tub nga ne. Ne jemi një nga prodhuesit kryesorë të Kinës dhe furnizuesit e makinave të ndryshme të prodhimit. Mirë se vini për të kontrolluar listën e çmimeve dhe kuotimit me ne.


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!