Sizing Pipe Qëndroni në Steel Pipe Making Mill Machine - China Wan Run Da Lartë Teknike
Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 2001

Sizing Pipe Qëndroni në Steel Pipe Making Mill Machine

Përshkrim i shkurtër:

Sizing Pipe Qëndroni në Steel Pipe Making sizing pjesë Mill Machine është një pjesë e rëndësishme e ndjekur nga formuar seksion për të krijuar një kushte të përshtatshme ngjitur. Këto qëndrime të bëjë tub për madhësinë e saktë në diametër dhe roundness duke ulur atë, ndërsa duke kaluar nëpër listat e secilit qëndrim. Ne jemi furnizues profesionale makine dhe gjithashtu rrotullon furnizuesit, ne mund të ofrojë më të mirë forma roll dhe pozicionin. Përveç kësaj, ne kemi të veçantë dizajn tonë të ndryshojë roll, e cila mund të ndryshojë rrotullon shumë shpejt ...


 • Port: Tianjin
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • :
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Sizing Pipe Qëndroni në Steel Pipe Making Mill Machine

  Pjesa sizing është një pjesë e rëndësishme e ndjekur nga formuar seksion për të krijuar një kushte të përshtatshme ngjitur. Këto qëndrime të bëjë tub për madhësinë e saktë në diametër dhe roundness duke ulur atë, ndërsa duke kaluar nëpër listat e secilit qëndrim.

   

  Ne jemi furnizues profesionale makine dhe gjithashtu rrotullon furnizuesit, ne mund të ofrojë më të mirë forma roll dhe pozicionin.

   

  Përveç kësaj, ne kemi të veçantë dizajn tonë të ndryshojë roll, e cila mund të ndryshojë rrotullon shumë shpejt dhe për të zvogëluar ngarkesën e punës punëtorëve dhe të kontribuojnë për Effeciency më të mirë në prodhim.

  Mirë se vini për të marrë sizing tub cilësi të lartë të qëndrojë në tub çeliku duke e bërë makinë mulli nga ne. Ne jemi një nga prodhuesit kryesorë të Kinës dhe furnizuesit e makinave të ndryshme të prodhimit. Mirë se vini për të kontrolluar listën e çmimeve dhe kuotimit me ne.


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!