Single Mandrel Uncoiler Për Steel Pipe dhe mulli tub - China Wan Run Da Lartë Teknike
Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 2001

Single Mandrel Uncoiler për çelik tub dhe Mill

Përshkrim i shkurtër:

Single Mandrel Uncoiler për çelikut tub dhe Mill Uncoiler është përdorur për hapjen e mbështjellje çeliku dhe ushqeni fundin strip çeliku në majë rrafshues. Uncoiler sigurtë mban spirale çeliku dhe mundësuar rrip të unstrapped dhe ushqeni strip në majë dhe rrafshues. Kur ka magazinimit të mjaftueshme dhe kohë, uncoiler vetme mandrinë mund të merret si një zgjedhje. Mirë se vini për të marrë cilësi të lartë të vetme uncoiler mandrinë për tub çeliku dhe mulli tub nga ne. Ne jemi një nga prodhuesit kryesorë të Kinës ...


 • Port: Tianjin
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • :
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Single Mandrel Uncoiler për çelikut tub dhe Mill

  Uncoiler është përdorur për hapjen e mbështjellje çeliku dhe ushqeni fundin strip çeliku në majë rrafshues.

  Uncoiler sigurtë mban spirale çeliku dhe mundësuar rrip të unstrapped dhe ushqeni strip në majë dhe rrafshues. Kur ka magazinimit të mjaftueshme dhe kohë, uncoiler vetme mandrinë mund të merret si një zgjedhje.

  Mirë se vini për të marrë cilësi të lartë të vetme uncoiler mandrinë për tub çeliku dhe mulli tub nga ne. Ne jemi një nga prodhuesit kryesorë të Kinës dhe furnizuesit e makinave të ndryshme të prodhimit. Mirë se vini për të kontrolluar listën e çmimeve dhe kuotimit me ne.


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!