Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 2001

ekspozitë

 • Mirëpritur të vizitoni Wrd në Tube Kinën në vitin 2018 në Shangai

  After 16 years of accumulation, Tube China International Tube Exhibition has grown into Asia’s second largest tube industry event. In 2018, it will be hold on 26th to 29th Septemer in Shanghai. Booth No.: E1F43 As one of the biggest tube mill manufacturers in China. We, WRD is specialized...
  Lexo më shumë
 • Tube & Wire në vitin 2018 në Gjermani

  Më prill 16-20th, 2018, tela dhe tub i madh ekspozitë ndërkombëtare në botë u hap përsëri në Qendrën e Ekspozita Düsseldorf në Gjermani, duke treguar teknologjive të reja për industrinë, makineri e fundit dhe pajisjeve, si dhe një gamë të gjerë të produkteve dhe shërbimeve. Gjatë ...
  Lexo më shumë
 • Lartë frekuenca Analiza meta saldim induksion

  1. frekuencë të lartë Procesi saldim induksion Steel strip pas formimit në formë tub, ajo shkon nëpër një fushë elektromagnetike e cila është shkaktuar nga spirale induksion, i hyjnë aktual është prodhuar në skajet e strip çeliku, dhe rezistenca e çelikut të bëjë një shumë të ngrohjes që shkrihet skajet e ...
  Lexo më shumë
 • Anti-korrozioni shtresë në sipërfaqe tub çeliku

  Anti-korrozioni shtresë në sipërfaqe të tub çeliku është jetik për kohën e shërbimit tub çeliku. Tuba njëjtit material çeliku, disa mund të qëndrojnë edhe të nëndheshme për dekada të tëra, ndërsa disa të fillojnë rrjedh në disa vjet. Arsyeja kryesore për këtë është se ata kanë të ndryshme shtresë anti-korrozioni në sipërfaqe. Polyeth ...
  Lexo më shumë
 • kërkesat e cilësisë së lëndëve të para për prodhimin e tub saktësi ngjitur

  Përveç kërkesave themelore të lëndëve të para për prodhimin e frekuencë të lartë tub çeliku të zakonshëm ngjitur, lëndë e parë për saktësi ngjitur tub duhet të plotësojnë kërkesat e mëposhtme: 1. Përbërja kimike: Kur shkrirjes, gjëja më e rëndësishme është për të përmirësuar pastërtinë e çelikut dhe r ...
  Lexo më shumë
 • Si për të hequr bashkoj-burr brenda tub çeliku

  Për shkak të efektit të lëkurës dhe efekt të afërsisë me frekuencë të lartë të tanishme, para se materiali shkon për të shtrydh rrotullon, ngrohjes spirale induksion deri Materiali në bashkoj damar në një shtet prej metali të shkrirë, dhe shtypi shtrydh rul shkrihet buzë bashku. metalike tepërt dhe oksid grumbulluar në pjesën e sipërme të ...
  Lexo më shumë

WhatsApp Online Chat!