Formimin Pipe Qëndroni në Steel Pipe Making Mill Machine - China Wan Run Da Lartë Teknike
Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 2001

Formimin Pipe Qëndroni në Steel Pipe Making Mill Machine

Përshkrim i shkurtër:

Forming Pipe Stand on Steel Pipe Making Mill Machine This part starts from forming entry guide rolls to fin pass stand. Forming entry guide rolls to guide the strip into forming stand correctly. And then, forming stands transform the strip into curve shape and to bend the edge of both strips for good forming and welding. It also drives the strip into the next station. The pipe forming part on our mill line, can form the round pipe to be of the diameter size betweem 12mm to 660mm.   ItemMod...


 • Port: Tianjin
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • :
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Formimin Pipe Qëndroni në Steel Pipe Making Mill Machine

  Kjo pjesë fillon nga formimi hyrjes rrotullon Udhëzues për qëndrimin fin kalojë.

  Formimin udhëzues hyrje rrotullon për të udhëhequr strip në formimin qëndrim të saktë. Dhe pastaj, duke formuar qëndron transformuar rrip në formë kurbë dhe të bëj në buzë të dy shirita për formimin e mirë dhe saldim. Ajo gjithashtu drejton strip në stacionin e ardhshëm.

  Tub formimin pjesë on line tonë mulli, mund të formojnë tub rrumbullakët të jetë e diametër madhësisë betweem 12mm të 660mm.

   

  artikullmodel HG32 HG50 HG60 HG76 HG89 HG114
  Output Pipe OD Ø12-Ø32 Ø21-Ø50 Ø21-Ø60 Ø21-Ø76 Ø32-Ø89 Ø48-Ø114
  trashësi muri (mm) 0,5-2,5 0,6-3,5 0,8-3,5 1,0-3,75 1,0-4,0 1,5-5,0
  material çeliku karbonit çeliku dhe çeliku të ulët aliazh spirale, σs≤400MPa, σb≤580MPa
  Fuqia kryesore 75KW 90KW 110KW 160KW 185KW 200kW

   

  artikullmodel HG165 HG219 HG273 HG325 HG426 HG660
  Output Pipe OD Ø89-Ø165 Ø140-Ø219 Ø165-Ø273 Ø165-Ø325 Ø219-Ø426 Ø325-Ø660
  trashësi muri (mm) pak se 12 më pak se 16 më pak se 16 më pak se 16 më pak se 16 më pak se 22
  material çeliku 345B, J55, K55, X52, X60, X70, N80
  Fuqia kryesore 560kw 800kW 800kW 960KW 960KW 1200kw

   

  Ose formojnë të jetë tub katror, ​​□ 16mm të 500mm □.

  Ose tub tjetër formë. Informacione të hollësishme kontaktoni pls me ne.

  Mirë se vini për të marrë formimin tub cilësi të lartë të qëndrojë në tub çeliku duke e bërë makinë mulli nga ne. Ne jemi një nga prodhuesit kryesorë të Kinës dhe furnizuesit e makinave të ndryshme të prodhimit. Mirë se vini për të kontrolluar listën e çmimeve dhe kuotimit me ne.


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!