Diametri 219 Steel Pipe End ballafaqohet dhe Beveling Machine - China Wan Run Da Lartë Teknike
Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 2001

Diametër 219 Steel Pipe End ballafaqohet dhe beveling Machine

Përshkrim i shkurtër:

1. Përmbledhje: Kjo makinë është përdorur për fund tub çeliku ballafaqohet dhe Beveling në tub ose seamless linjë mulli tub saldim. Ajo është e dyfishtë-stacioni çdo kokë dhe stivosur vendosur. Ai përbëhet nga kontrolli elektrik, mekanizëm dhe sistemit të transmisionit të ndihmës, për të përfunduar në fund të tub ballafaqohet dhe Beveling automatikisht. Mirë se vini për të marrë cilësi të lartë diametër 219 fund tub çeliku ballafaqohet dhe Beveling makinë nga ne. Ne jemi një nga prodhuesit kryesorë të Kinës dhe furnizuesit e makinave të ndryshme të prodhimit. ...


 • Port: Tianjin
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • :
 • Detail Product

  Produkt Tags

  1. Përmbledhje:

  Kjo makinë është përdorur për fund tub çeliku ballafaqohet dhe Beveling në tub ose seamless linjë mulli tub saldim. Ajo është e dyfishtë-stacioni çdo kokë dhe stivosur vendosur. Ai përbëhet nga kontrolli elektrik, mekanizëm dhe sistemit të transmisionit të ndihmës, për të përfunduar në fund të tub ballafaqohet dhe Beveling automatikisht.

  Mirë se vini për të marrë cilësi të lartë diametër 219 fund tub çeliku ballafaqohet dhe Beveling makinë nga ne. Ne jemi një nga prodhuesit kryesorë të Kinës dhe furnizuesit e makinave të ndryshme të prodhimit. Mirë se vini për të kontrolluar listën e çmimeve dhe kuotimit me ne.


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!