Automatik Steel Pipe Paketimi dhe Bundling Machine - China Wan Run Da High Tech
Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 2001

Automatik Steel Pipe Paketimi dhe Bundling Machine

Përshkrim i shkurtër:

Automatik Paketimi dhe Bundling Machine për tub Mill Kjo makinë është stacioni i fundit në linjë çeliku mulli tub. Ajo përdoret për stacking, mbledhjen dhe paketim tuba çeliku, atëherë, paketa do të dërgojë në ruajtje. Të gjitha hapat, të tilla si numërimi, shtresa e shtuar, stacking janë përfunduar automatikisht. Bundling fashë shirit në tub dhe saldim fashë shirit janë bërë në mënyrë automatike, full automatikisht. Të dy paketim gjysmë-automatike dhe bundling makine dhe makinë të plotë automatike paketim mund ABA ...


 • Port: Tianjin
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • :
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Automatik Paketimi dhe Bundling Machine për tub Mill

  Kjo makinë është stacioni i fundit në linjë çeliku mulli tub. Ajo përdoret për stacking, mbledhjen dhe paketim tuba çeliku, atëherë, paketa do të dërgojë në ruajtje. Të gjitha hapat, të tilla si numërimi, shtresa e shtuar, stacking janë përfunduar automatikisht. Bundling fashë shirit në tub dhe saldim fashë shirit janë bërë në mënyrë automatike, full automatikisht.

   

  Të dy paketim gjysmë-automatike dhe bundling makine dhe makinë të plotë automatike paketim mund të ulet tub-goditës zhurmë, të reduktojë plagë sipërfaqësore të shkaktuara nga goditës.

  Mirë se vini për të marrë cilësi të lartë automatike çeliku paketim tub dhe bundling makinë nga ne. Ne jemi një nga prodhuesit kryesorë të Kinës dhe furnizuesit e makinave të ndryshme të prodhimit. Mirë se vini për të kontrolluar listën e çmimeve dhe kuotimit me ne.


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!