Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 2001
  • f4556816
  • 067a3756
  • 3 (6)
  • f45568161

Rreth nesh

ZGJIDHJE Tube Industrisë

Bazhou City WAN-RUN-DA HIGH TECH CO., LTD është e vendosur në qytetin e Bazhou, provincës Hebei. Kompania mbulon një sipërfaqe prej 60.000 metër katror. Si një furnizues global në pajisje fabrikë të çelikut, jemi të specializuar në prodhim ERW tub mullinj, SSAW tuba mullinj, tuba API mullinj, galvanizing linjë dhe çeliku rollers. Ne gjithashtu ofrojmë makinë e vetme në vijën mulli, të tilla si akumulator, makinë spirale ngarkimit, uncoiler, çikë dhe nivel, qethje dhe saldator, sizing qëndron, duke formuar qëndron, fluturues pa, straightner tub, tank ftohës, paketimi makinë tub dhe mulli të tjera tub pajisjet e lidhura.

Nëse keni nevojë për zgjidhje industriale ... Ne jemi në dispozicion për ty

Ne ofrojmë zgjidhje të reja për përparim të qëndrueshëm. Ekipi ynë profesional punon për të rritur produktivitetin dhe kosto efektivitetit në treg

Na kontaktoni

Punimet tona

projektet e fundit

Ne kemi bashkëpunuar me më shumë se 20 vende, dhe shërbimin e produktit dhe cilësinë e produktit janë të padiskutueshme.


WhatsApp Online Chat!