Вертикална Акумулаторски Пред челик Газа формирање во цевки - Кина Ван Run Da High Tech
Ние им помагаме на светот расте од 2001 година

Вертикална Акумулаторски Пред челик Газа формирање во цевка

Краток опис:

Вертикална акумулатор пред челик Газа формирање во цевка одлуки цевка мелница опрема линија, акумулаторот е важен опрема за да се обезбеди континуирано работење за производство на цевки. Кога челик серпентина е отворена, израмнат, завршува на смолкнување и заварени, долга лента оди во акумулаторот за привремено чување. Различни со хоризонтална акумулаторот, вертикален тип може да заштедите простор за работилницата, ако растенијата мелницата немаат многу простор, може да се разгледа овој акумулатор. Добредојдовте да се добие висок qu ...


 • Порт: Тијанџин
 • Начин на плаќање: L / C, T / T
 • :
 • детали за производот

  Тагови производ

  Вертикална акумулатор пред челик Газа формирање во цевка

  Врз донесувањето на цевка мелница опрема линија, акумулаторот е важен опрема за да се обезбеди континуирано работење за производство на цевки. Кога челик серпентина е отворена, израмнат, завршува на смолкнување и заварени, долга лента оди во акумулаторот за привремено чување.

   

  Различни со хоризонтална акумулаторот, вертикален тип може да заштедите простор за работилницата, ако растенијата мелницата немаат многу простор, може да се разгледа овој акумулатор.

  Добредојдовте да се добие висок квалитет на вертикална акумулатор пред челични ленти формирање во цевката од нас. Ние сме еден од водечките производители и добавувачи на различни производство на машини во Кина. Добредојдовте да се провери цената листа и за прибирање на понуди со нас.


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Онлајн Chat!