Определувањето на големината цевки застане на челични цевки Изработка Мил машина - Кина Ван Run Da High Tech
Ние им помагаме на светот расте од 2001 година

Определувањето на големината цевки застане на челични цевки Изработка Мил машина

Краток опис:

Определувањето на големината цевки Стојат на челични цевки Изработка Мил машина големината дел е важен дел проследено со формирање на оддел за да се создаде погодна заварени услови. Овие стои се направи цевка на точната големина во дијаметар и тркалезни форми со тоа намалување додека минува низ ролни на секој штанд. Ние сме професионални снабдувач машина и ролни добавувачот, ние може да обезбеди најдобар форми се тркалаат и позиција. Покрај тоа, ние имаме посебен дизајн промени ролна, која може да го промени ролни многу брзо ...


 • Порт: Тијанџин
 • Начин на плаќање: L / C, T / T
 • :
 • детали за производот

  Тагови производ

  Определувањето на големината цевки Стојат на челични цевки Изработка Мил машина

  На големината дел е важен дел проследено со формирање на оддел за да се создаде погодна заварени услови. Овие стои се направи цевка на точната големина во дијаметар и тркалезни форми со тоа намалување додека минува низ ролни на секој штанд.

   

  Ние сме професионални снабдувач машина и ролни добавувачот, ние може да обезбеди најдобар форми се тркалаат и позиција.

   

  Покрај тоа, ние имаме посебен дизајн промени ролна, која може да го промени ролни многу брзо и да се намали обемот на работа на работниците и да придонесе за подобра effeciency на производството.

  Добредојдовте да се добие големината на цевки со висок квалитет застане на челични цевки правење мелница машина од нас. Ние сме еден од водечките производители и добавувачи на различни производство на машини во Кина. Добредојдовте да се провери цената листа и за прибирање на понуди со нас.


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Онлајн Chat!