Еден Mandrel Uncoiler за челични цевки и цевки Мил - Кина Ван Run Da High Tech
Ние им помагаме на светот расте од 2001 година

Еден Mandrel Uncoiler за челични цевки и цевки Мил

Краток опис:

Еден Mandrel Uncoiler за челични цевки и цевки Мил Uncoiler се користи за отворање на челик калеми и се хранат крајот на челични ленти во краен случај ИЗРАМНУВАЧ. На uncoiler безбедно држи челик серпентина и им овозможи на стрипот да биде unstrapped и се хранат на лента во краен случај и ИЗРАМНУВАЧ. Кога има доволно простор и време, еден копач uncoiler може да се земе како избор. Добредојдовте да се добие висок квалитет на еден копач uncoiler за челични цевки и цевки мелница од нас. Ние сме една од водечките производители на Кина ...


 • Порт: Тијанџин
 • Начин на плаќање: L / C, T / T
 • :
 • детали за производот

  Тагови производ

  Еден Mandrel Uncoiler за челични цевки и цевки Мил

  Uncoiler се користи за отворање на челик калеми и се хранат крајот на челични ленти во краен случај ИЗРАМНУВАЧ.

  На uncoiler безбедно држи челик серпентина и им овозможи на стрипот да биде unstrapped и се хранат на лента во краен случај и ИЗРАМНУВАЧ. Кога има доволно простор и време, еден копач uncoiler може да се земе како избор.

  Добредојдовте да се добие висок квалитет на еден копач uncoiler за челични цевки и цевки мелница од нас. Ние сме еден од водечките производители и добавувачи на различни производство на машини во Кина. Добредојдовте да се провери цената листа и за прибирање на понуди со нас.


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Онлајн Chat!