Ние им помагаме на светот расте од 2001 година

за нас

WAN RUN HIGH DA ТЕХНИЧКИ CO., LTD на Bazhou Сити е основана во 2001 година со 290 вработени, 29 инженери и техничари и 7 високи инженери. Имаме над 100 различни тип на опрема за обработка и 60.000 квадратни метри на производство база.

Нашите производи главно вклучуваат HF заварување цевка мелница со цевка OD од 32mm до 660mm; HF H-зракот линија; SSAW Ø219mm ~ Ø3020mm спирала цевка мелница линија; ZJ350--2200mm slitting линија, ладно валање мелница на линија. Постојат околу 90 комплети на цевка фабрика да се произведуваат годишно, а повеќе од 1.200 тони на ролки да се произведува.

Во текот на последните седумнаесет години сме користеле нашите високо техничка експертиза да се земе на одборот работ водечка технологија од целиот свет. И со почитување на барањата за квалитет на ISO9001: 2000we се во можност да се развие во иднина насока на компанијата од страна на правење на високо квалитетни и ефективни производи сервисирање индустрија челични цевки.

големи проекти на компанијата во последните седумнаесет години:

За Zhengda челични цевки ГРУПА: Ние произведува 30 ERW цевка мелници: 50mm, 76mm, 114mm, 165mm и 219mm; 30 ERW квадратни и правоаголни цевка мелници: 20x20mm да 300x300mm; 29 поцинкована цевка производствена линии; slitting и 30 производни линии. Ние произведени 6 API за Huludao Седум Star челични цевки ГРУПА: ERW челични цевки мелници: 50 * 3мм, 76 * 6.75mm, 114 * 8мм, 180 * 10mm, 10mm 219 * 355 * 14mm.For Huludao Седум Star челични цевки група ( Филипините филијала): Ние произведува 3 API ERW челични цевки мелници: 114x8mm, 219x10mm 426x4mm; За Ние произведени 2 API Huludao Седум Star челични цевки група (Брунеј филијала): ERW челични цевки мелници: 114 * 8мм, 273x12mm; еден slitting линија: 2000mm * 12mm. . За TIANJIN BAOLAI челик индустрија Група копродукции, ООД Ние произведе првиот ERW цевка мелница API на 89x10mm во Кина во 2005 година потоа, еден API цевка мелница од 127 * 12mm; 4 ERW цевка мелници: 50, 76, 133, и 219mm и еден slitting линија 2000x14mm. За Ние произведени 7 ERW челични цевки линии: 50, 76, 89, 114, Тијанџин LIDA челични цевки ГРУПА: 219mm. Ние произведува 2 API ERW челични цевки мелници: 355 * 16mm, 114 * 10mm, и за Lingyuan челик група:
еден slitting линија за производство: 2200 * 16мм.

Нашите производи се успешно влезе во меѓународниот пазар и се извезени во Бразил, Дубаи, Јужна Кореја; Белгија, Индија, Украина, Ирак, Шри Ланка, Филипини, и многу други земји. Врз основа на ова, компанијата продолжува да работи со добра волја, квалитет прво, прв клиент концепт. Потпирајќи се на висок и нова технологија, производство на квалитетни производи, им служи на клиенти срце, како и проширување на домашниот и на странските пазари за да се подобри производи да им служи на општеството.WhatsApp Онлајн Chat!