Ние им помагаме на светот расте од 2001 година
  • f4556816
  • 25 +
  • 3 (6)
  • f45568161

за нас

ЦЕВКА НА ИНДУСТРИЈА

WAN RUN HIGH DA ТЕХНИЧКИ CO., LTD на Bazhou Сити е основана во 2001 година со 290 вработени, 29 инженери и техничари и 7 високи инженери. Имаме над 100 различни тип на опрема за обработка и 60.000 квадратни метри на производство база.

Нашите производи главно вклучуваат HF заварување цевка мелница со цевка OD од 32mm до 660mm; HF H-зракот линија; SSAW Ø219mm ~ Ø3020mm спирала цевка мелница линија; ZJ350-2200mm slitting линија, ладно валање мелница на линија. Постојат околу 90 комплети на цевка фабрика да се произведуваат годишно, а повеќе од 1.200 тони на ролки да се произведува.

Ако ви треба индустриски решение ... Ние сме достапни за вас

Ние обезбеди иновативни решенија за одржлив напредок. Нашиот професионален тим работи на тоа да се зголеми ефикасноста на продуктивноста и трошоците на пазарот

Контактирајте не

нашите дела

Global Cases

"WRD successfully designed, manufactured, installed more than 500 complete steel pipe mills all over the world. The projects spread more than 20 countries with high technology, high recognition and praise. China’s most pipe leading manufacturers entrust WRD with their critical steel plant projects."


WhatsApp Онлајн Chat!